27

Allegro wchodzi na Słowację

Polska platforma rozwija się w zawrotnym tempie. Zaledwie rok wcześniej Allegro weszło na rynek w Czechach. Teraz przyszła kolej na kolejny kraj!

Allegro to jedna z najstarszych i zarazem najpopularniejszych platform e-commerce w naszym kraju. Na polskim rynku działa od 1999 roku i widać, że radzi sobie naprawdę świetnie. Na Allegro jesteśmy w stanie znaleźć naprawdę wszystko, czego potrzebujemy. Zaczynając od odzieży, po kosmetyki, nieruchomości, a na samochodach kończąc. Platforma jednak nie spoczywa na laurach i podbija zagraniczne rynku. Zaledwie rok temu weszła do Czech, a też do Słowacji.

W ocenie Allegro to bardzo obiecujący kierunek rozwoju, ponieważ platformy e-commerce na Słowacji są jednym z najchętniej wybieranych kanałów sprzedaży online. Na ten moment Słowacy mają do wyboru ponad 100 mln ofert, więc raczej nikt nie powinien mieć powodów do narzekań. Jeśli chodzi o działanie, to słowacka wersja Allegro będzie podobna do tej w Czechach. Co to oznacza? Zarejestrowani sprzedawcy mogą zarządzać swoimi ofertami na różnych domenach. Ciekawostką może też być fakt, że polskie i czeskie firmy wchodzące na słowacki rynek przez Allegro mogą korzystać z międzynarodowych wysyłek z Allegro Smart. Polskim sprzedawcom oferowana jest też usługa One Fulfillment by Allegro. Obejmuje ona cały proces zakupowy, od momentu magazynowania, po obsługę klientów, czy dostawę.  

tags:
share
Redaktor

Redaktor

comments

Komentarze

polecane wpisy

Pozostałe wpisy

Najnowsze